Предмет: Химия,
автор: smvr
Обчисліть масу 6,02 * 10²⁵атомів Алюмінію.
Помогите пожалуйста!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2,7 кг
Объяснение:
Дано:
N(Al)=6,02 × 10^25
Na(число Авогадро)= 6,02 × 10^23
Знайти:
m(Al)=?
Розв'язок:
M(Al)= 27
n(Al) = N(Al) / Na= 6,02 × 10^25/ 6,02 × 10^23 = 10^2
m(Al)= n(Al) × M(Al)= 27 × 10^2= 2,7 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: карен16
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: диана628
Предмет: Алгебра,
автор: lalala120