Предмет: Физика,
автор: xhiidayzmine
1.Спирт при 20°С у скляній капілярній трубці піднімається на висоту 10 см.
Знайти внутрішній діаметр капіляра.(поверхневий натяг спирту 22мН/м.Густина спирту 800кг/м³)
xhiidayzmine:
а если не дробью, ошибкой не будет?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
0,11 мм
Объяснение:
Дано:
t = 20°С
σ = 22 мН/м = 0,022 Н/м
h = 10 см = 0,1 м
ρ = 800 кг/м³
g = 10 Н/кг
Знайти: d.
Розв’язок:
h = 2*σ / (ρ*g*r); r = d / 2
h = 2*σ / ( ρ * g * (d / 2) ) => d = 4 * σ / (ρ * g * h).
d = 4 * 0,022 Н/м / (800 кг/м³ * 10 Н/кг * 0,1 м) = 0,88 Н/м / 800 Н = 0,00011 м = 0,11 мм
Відповідь: 0,11 мм.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Zonajkz
Предмет: Русский язык,
автор: anerohin
Предмет: Английский язык,
автор: ОксаночкаДобро04
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ffffffffffssssssss
Предмет: Математика,
автор: OLEGSEI228