Предмет: Физика, автор: lyalissimo

решите задачу 5.16 20 баллов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

20% або \frac{1}{5} втрачено

Объяснение:

p=nkT

k=1.38*10^{-23}

Переведем МПа в Па

10 МПа=0.01Па

8 МПа=0.008Па

До спаду:

0.01=n*1.38*10^{-23} *T

Після спаду:

0.008=n_{2}*1.38*10^{-23}*T

якщо T не змінилася, тоді змінилися концентрація кисню.

Тиск впав на 20%

Отже:

n_{2} =0.8n

Балон втратив 20% кисню

Похожие вопросы