Предмет: Физика, автор: elizaveta3ua

З човна що має масу 100 кг і рухається озером зі швидкістю 0.5 мс відносно Землі, у воду стрибнув хлопчик маса якого 50 кг. Аизначте швидкість відносно Землі, з якою стрибнув хлопчик, якщо відомо, що вона направлена горизонтально, а швидкість човна одразу після стрибка збільшилася удвічі

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: Vм=Vл

Объяснение: Обозначим скорость лодки Vл;

Скорость мальчика Vм

Прыжок совершен в противоположном направлении движению лодки

Согласно закону сохранения импульса составим уравнение:

(m1+m2)Vл=m1*2Vл+m2*Vм

Подставляем значения:

150Vл=200Vл+50Vм

50Vм=200Vл-150Vм

50Vм=50Vл

Vм=Vл

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 290520071
Предмет: Литература, автор: heromanggg