Предмет: Химия,
автор: tokhir707
Яку масу осаду Fe(OH)3 можна отримати за реакцією:
FeCl3 + NaOH
NaCl
+
Fe(OH)3,
якщо змішали по 1 моль реагентів (зауважте, що це рівна кількість речовини, але
не рівна маса реагентів).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 35,67 г
Дано:
n(Fe(OH)3)= 1 моль
n(NaOH) = 1 моль
m(Fe(OH)3)-?
Объяснение:
M(Fe(OH)3) = 107 г/моль
Складаємо РХР:
FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl
З РХР бачимо, що n(Fe(OH)3):n(NaOH) = 1:3, за умов задачи n(Fe(OH)3):n(NaOH) = 1:1, тобто ферум(ІІІ) гідроксид взят в надлишку, рахунок ведемо по натрій гідроксиду n(Fe(OH)3) = ¹/₃n(NaOH) n(Fe(OH)3 = ¹/₃*1 моль = ¹/₃ моль
m(Fe(OH)₃) = n(Fe(OH)₃)*M(Fe(OH)₃) = ¹/₃ моль*107 г/моль = 35,67 г
Відповідь: 35,67 г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: anisiyakotova
Предмет: Окружающий мир,
автор: zvlida
Предмет: Русский язык,
автор: irinaa3
Предмет: Химия,
автор: ivan02petrov