Предмет: Химия,
автор: zaxarkruzh22
L. 3. Визначити молярну концентрацію розчину сульфатної кислоти H2SO4 масою 750 гз масовою часткою розчиненої речовини 25% і густиною 1,125 г/мл.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2,87 М.
Объяснение:
Есть формула перевода.
См = 10 · ρ · ω / M = 10 · 1,125 · 25 / 98 = 2,87 (моль/л).
Или так:
m(H₂SO₄) = 750 г · 0,25 = 187,5 г
n(H₂SO₄) = 187,5 г / 98 г/моль = 1,913 моль
V = 750 г / 1,125 г/мл = 666,7 мл = 0,6667 л
Cм = 1,913 моль / 0,6667 л = 2,87 моль/л.
zaxarkruzh22:
позновато,но дякую
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: SashaNadolko02
Предмет: Окружающий мир,
автор: AlYoNaChUgUnOvA
Предмет: Русский язык,
автор: андре777
Предмет: Математика,
автор: Владахай1
Предмет: История,
автор: Лена9876