Предмет: Химия, автор: vladking020

Формула хлор(VII)оксиду. Обчисліть масові частки елементів у цій сполуці

Ответы

Автор ответа: AoiKuro
3

Ответ:

Cl_{2} O_{7}\\

Нехай α - масова частка хлору в з'єднанні,  а β - масова частка кисню,  тоді:

\alpha =\frac{m_{(Cl)} }{m_{Cl_{2}O_{7}  } } \\\alpha =\frac{35.5g*2}{183g} \\\alpha =0.388

α = 38.8%

\beta =\frac{m_{O} }{m_{Cl_{2}O_{7}  } } \\\beta =\frac{16g*7}{183g} \\\beta=0.612

β = 61.2%

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: маришка68
Предмет: Математика, автор: chara6