Предмет: Физика,
автор: lihtejviktor6
скільки нікелю виділиться при електролізі за 2 години якщо сила струму дорівнює 6А
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
I=6A
k=0,3×10^-6кг/Кл
t=2 часа=7200с
m =kIt
m=0,3×10^-6×6×7200=1296×10^-9кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 7860
Предмет: Українська мова,
автор: gaborakvas
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhansaia1
Предмет: Русский язык,
автор: fagonya1324
Предмет: Математика,
автор: plazik