Предмет: Физика, автор: Michail4950

Стальний дріт завдовжки l=30м і площею Поперечного перерізу S= 0,6 мм2 має опір R=4.95 Ом. Визначити питомий опір.

Ответы

Автор ответа: Polapa123
0

Відповідь:

Пояснення:

R=ql/s тогда q=RS/l=9.9*10^-11

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Lenatagirova124