Предмет: Физика, автор: vellasocastro

Даю 100 баллов!!! Чому дорівнює електричний опір мідного провідника довжиною 100 м з площею Поперечного перерізу 1мм^2

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 100 м

S = 1 мм²

ρ = 0,017 Ом·мм² / м

________________

R = ?

R = ρ·L / S

R = 0,017·100 / 1 = 1,7 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nastenakochetop7q1l0