Предмет: Физика,
автор: Kuchmaaaaz
2. Розв'яжіть задачу.
Електричне коло складається із джерела струму, реостата і клю-
ча. Якщо повзунок реостата встановлено в положення 1, сила струму
в колі дорівнює 1,5 А, а напруга на зовнішній ділянці цього кола становить 4,5 В. Якщо повзунок реостата встановлено в положення 2, сила
струму дорівнює 2 А, а напруга — 3 В. Визначте внутрішній опір і EPC
джерела струму.
Dedagenn:
рисунок со схемой бы надо....
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
I1= 1.5 A
I2 = 2 A
U1 = 4.5 B
U2 = 3 B
r = ?
R = U/I
E = I*(R+r)
E = I1*(R1+r) = I1*(U1/I1 +r) = U1 + I1*r
E = I2*(R2+r) = I2*(U2/I2 +r) = U2 + I2*r
U1 + I1*r = U2 + I2*r
r*(I2 - I1) = U1-U2
r = (U1-U2) / (I2 - I1) = (4.5-3) / (2-1.5) = 3 Ома
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Марина1970
Предмет: Английский язык,
автор: Svetik525
Предмет: Английский язык,
автор: nfomina04ma
Предмет: Физика,
автор: Хелпми11111г
Предмет: Математика,
автор: привет888