Предмет: Физика, автор: ivanslobodan4

На яку довжину хвилі резонує коливальний контур ,що
складається з котушки індуктивністю 1,6*10^-4 Г н і конденсатора
Ємністю 4*10^-10 Ф?​


ivanslobodan4: пж скоріше будь ласка

Ответы

Автор ответа: vladykar9
1

Відповідь:

Пояснення:

T=2П *(LC)^0.5

λ= cT =c *2П *(LC)^0.5 = 3*10^8*2*3,14*( 1,6*10^(-4)* 4*10^(-10))^0,5 = 477м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: альбина2404
Предмет: Химия, автор: ksusha2221