Предмет: Физика, автор: vladvalakasa

Лампа розрахована на напругу 6 в і силу струму 4а. Який опір лампи ?

Ответы

Автор ответа: Orangesss
4

Ответ:

1,5 Ом.

Объяснение:

Дано:           | Решение:

U = 6 В         | R = U/I

I = 4 A           |------------------------------

-------------------| R = 6 В : 4 А = 1,5 Ом

Найти:           |

R - ?               |

Похожие вопросы