Предмет: Физика, автор: ShufL

На цоколі лампочки нанесено напис: 12 В, 1.5А. Яку потужність споживає лампочка?

Ответы

Автор ответа: Austerlitz
2

Ответ:

відповідь внизу ⬇️⬇️⬇️

Объяснение:

Дано:

U=12В

І=1,5А

Знайти:

Р=?

Розв'язок:

Р=U×I

P=12×1,5A=18Вт

Відповідь: Р=18 Вт.

Похожие вопросы