Предмет: Физика, автор: Chimera26372

Знайти подовження дроту якщо його жорсткість 1,96*10⁵ Н/м, а до нього підвішено вантаж масою 10 кг

Ответы

Автор ответа: vimmortal2
3

Ответ:

Дрот подовжено на 0,5 мм.

Объяснение:

Дано:

m = 10 кг

k = 1,96*10⁵ H/м

g = 9,8 Н/кг

Знайти: Δx.

Розв’язок:

P = F(пр) = mg.

Δx = P/k = mg/k.

Δx = (9,8 Н/кг * 10 кг) / 1,96*10⁵ H/м = 0,0005 м = 0,5 мм.

Відповідь: Δx = 0,5 мм.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Sofia20061408