Предмет: Физика,
автор: vladagymnast11
Якщо до пружини прикласти силу 5 Н, вона стиснеться на 0,5 см.Яка сила виникає внаслідок розтягування цієї пружини на 7мм?
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Дано : F1=5H
x1=0,5cm x2=7mm=0,7 cm
Знайти : F2
F=kx
k= F1:x1 = 5:0,5=10
F2=0,7*10=7H
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: svetauСvalnasu
Предмет: Русский язык,
автор: Аринчик14326567890
Предмет: Английский язык,
автор: tereshenkovikt
Предмет: Русский язык,
автор: telgarin05
Предмет: Химия,
автор: suprunenko1