Предмет: Физика, автор: kyivstar400

Яка напруга виникає у стрижні діаметром 4мм під дісю вантажу 1,96 H.Помогите пожалуста ​

Ответы

Автор ответа: vadim17081
0

Механічна напруга рівна σ=F/S

S=πd^2/4

σ=4F/πd^2

σ=4*1.96/(3.14*16*10^-6)=156 050.955 Па

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Nastya171167