Предмет: Экономика,
автор: Anastasia260619
4. Роздрібна ціна подарункової упаковки сигар (5 шт. = 50 гр.) 315 грн., Норма прибутку 19,85 %, оптова надбавка 10 %, торгова надбавка 15 %. Визначити собівартість 1 сигари
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:общая сумма надбавок 19,85+10+15=44,85%
315:5=63 грн стоимость 1 сигарі в розницу
63х44,85:100=28,2555 грн≈28,3 грн себистоимость сигары
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: F1a1ntnashkoumn
Предмет: Русский язык,
автор: настя2378
Предмет: Русский язык,
автор: anastasyakorab
Предмет: Алгебра,
автор: ГуляБэй
Предмет: Математика,
автор: labunecz