Предмет: Физика, автор: NouNeum22


1.За допомогою рухомого блоку піднімають вантаж, докладаючи силу 105 Н. Визначте силу тертя, якщо вага блоку дорівнює 25Н, а вага вантажу 185Н.
2. Яке зусилля необхідно докласти, щоб підняти вантаж 1000 Н за допомогою рухомого блоку? Яка здійсниться робота при підйомі вантажу на 1 м? (Вага блоку і тертя не враховувати).
3.Вантаж масою 15 кг рівномірно переміщують по похилій площині, прикладаючи при цьому силу в 40 Н. Чому дорівнює ККД похилої площини, якщо довжина її 1,8 м, а висота - 30 см?

Ответы

Автор ответа: Sserikbaev
0

Ответ:

Вантаж массой 15 кг равномерно перемещают по наклонной плоскости, прикладывая при этом силу в 40 Н. Чему равна КПД наклонной плоскости, если длина ее 1,8 м, а высота - 30 см

Дано:

m=15кг

F=40 H

l=1,8м

h=30см=0,3м

q=10Н/кг

КПД-?

Решение:

КПД=Ап/Аз*100%=mqh/Fl*100%

КПД=15кг*10Н/кг*0,3м/ 40Н*1,8м *100%=62,5%

Приложения:
Похожие вопросы