Предмет: Математика,
автор: artkib4
Скласти рівняння за коротким записом
Цукор 2кг, разом вони стоять 60 грн, але цукор у два рази дорожчий за печиво
Печиво 1кг
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
12 грн, 24 грн.
Пошаговое объяснение:
Печиво коштує х грн, тоді цукор 2х грн., за умовою
х + 2х*2 = 60
х + 4х = 60
5х = 60
х = 12
Вартість печива 12 грн,, цукру 12*2=24 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: саимат
Предмет: Английский язык,
автор: daymany
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ajshat1980
Предмет: Литература,
автор: pozitivsultan19191