Предмет: Физика, автор: krytoy1786

Тіло масою 2 кг знаходиться в стані спокою на похилій площині з кутом нахилу 30°. Визначте з якою силою площина діє на тіло.

Ответы

Автор ответа: fatt52
2

Ответ:

≈17.32 H

Объяснение:

m=2 кг    α=30°   N=?

===

N=m*g*cosα=2*10*0.866≈17.32 H

===============================

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Амина5896
Предмет: Алгебра, автор: kokkokofour