Предмет: Биология,
автор: 1nexnlegend
Срочно!!! SOS
яка площа моря потрібна щоб прогодувати дельфіна масою 400 кг (60% становить вода) продуктивність екосистеми 400г/м2 сухої маси обчисліть яку кількість риби з'їсть самка дельфіна за період своєї вагітності (11 місяців) якщо щоденно вона з'їдає 28 кг риби а середня маса хамси 800 г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
11550 штук
Объяснение:
1) находим сухую массу дельфина: m= 400*0, 4=160 (кг)
2) Sакв. моря=160000/0, 4=400000 (м 2)
3) m= 28*30*11=9240 (кг)
4) 9240/0,8=11550 штук
1nexnlegend:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: shakira99
Предмет: Окружающий мир,
автор: макс674
Предмет: Английский язык,
автор: ксюня143
Предмет: Русский язык,
автор: сабина470
Предмет: История,
автор: katya96031