Предмет: Химия, автор: englishteacheruniver

Обчисліть масову частку брильянтового зеленого (діюча речовина «зеленки») у його спиртовому розчині об’ємом 20 мл, якщо відомо, що маса розчиненої речовини становить 0,2 г. Густину розчину вважати рівною 1г/мл.


Виберіть одну відповідь:

1,5%

0,5%

2%

1%

ППЖЖЖЖЖЖ время идет по минутам

Ответы

Автор ответа: perhydrol
3

m раствора = 20мл * 1г/мл = 20г

W% вещества = 0,2*100%/20=1%

Ответ:  1%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Тимурка1999