Предмет: Физика,
автор: Eclipsa4
Обчисліть роботу сили тяги автомобіля при його переміщенні на 10 км, якщо сила тяги дорівнює 15 кН:
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
s=10км=10 000м
Fтяги=15кН=15 000Н
Решение:
А=F*s=15 000Н*10 000м=150 000 000Дж
=150 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: мама340
Предмет: Технология,
автор: почему6
Предмет: Русский язык,
автор: рооо5
Предмет: Русский язык,
автор: said7109
Предмет: История,
автор: dimaskingd