Предмет: Физика,
автор: Eclipsa4
Тіло масою 2 кг падає з висоти 5 м. Визначте, чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі. ( g = 10 Н/кг).
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
10 м/с
Объяснение:
m=2 кг h=5 м v=?
===
m*g*h=m*v²/2
v=√(2*g*h)=√(2*10*5)=10 м/с
========================
Автор ответа:
2
Ответ:
V=10м/с
Объяснение:
Дано:
m=2 кг
h=5 м
g=10м/с
V=?
Розв'язок:
mgh=mV²/2
V=√(2gh)
V=√(2×10×5)=√100=10 м/с
Відповідь: V=10м/с
Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.
УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Katysweet
Предмет: Русский язык,
автор: mar2001
Предмет: Английский язык,
автор: 555207
Предмет: Химия,
автор: vilisovrasul20