Предмет: Химия,
автор: emilizavodovska
яку масу водню можна добути від дії сульфатної кислоти на 1,2 г магнію
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2CH3COOH + Mg = (CH3COO)2Mg +H2
n(Mg) = 1,2 / 24 = 0,05 моль
n (Mg) = m (H2)
V (H2) 0,05 x 22,4 = 1,12 л
Ответ: 1,12л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: хочузнать7
Предмет: Русский язык,
автор: SALTA1978
Предмет: Русский язык,
автор: АминаМадина
Предмет: Математика,
автор: chuko
Предмет: Биология,
автор: flawlesss1