Предмет: Физика, автор: vasilinapipak

На вагонетку масою 800кг, що рухається горизонтально зі швидкістю 0,2м/с, насипалося по вертикалі 200кг щебеню. З якого швидкістю рухатиметься вагонетка зі щебенем?​

Ответы

Автор ответа: GYS1K
5

Ответ:

 скорость укменьшилась на 0.04м/c

Объяснение:

m1v1=(m1+m2)v

v=m1v1/(m1+m2)

v=800кг*0,2м/с/(800кг+200кг)=0,16м/с

v1-v=0.2м/c-0.16м/c=0.04м/c


vasilinapipak: у мене в профілі є ще завдання
vasilinapipak: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним