Предмет: Физика, автор: maks2007telecuk

№ 7. (1,5 б) Вантаж масою 0,12 т піднімають на висоту 300 см. Яка його потенціальна енергія на початку і
в кінці руху? Прийняти g = 10 Н/кг
СРОЧНО ПЖ ​

Ответы

Автор ответа: 1mechanik
6

(Формула

△Ep=mgh

Ep=mgh

A=pt)

Дано:g=10 N/kg

h=300cm

m=0.12t

Найти:

△Ep=?

( 10 \frac{n}{kg} )(300cm)(0.12t) = (10 \frac{m}{s {}^{2} } )(3m)(120kg) = 3600j


1mechanik: модератор в чем моя ошибка то?)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним