Предмет: Физика,
автор: puzvlad123321
СРОЧНО ОТДАМ 35 БАЛЛОВ ПОЖАЛУЙСТА.Яку роботу потрібно виконати щоб підняти алюмінію плиту об'ємом 1.2 м в кубі.Яка потужність даного механізму якщо час виконання роботи 4хв
denchiksyper:
На какую высоту поднять ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
324.000 Дж ;1 350 Вт
Объяснение:
V= 1.2 м^3
p(алюминия)=2700кг/м^3
h=10 м
t=4 мин=4*60сек=240сек
A= ?
N=?
1)A=mgh;
m=V*p=1.2*2700=3 240 кг
A= 3240*10*10=324.000 Дж
2)A=N*t
N=A/t=324000/240=1 350 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Кльовая1
Предмет: Русский язык,
автор: zarina052004
Предмет: Русский язык,
автор: потап3
Предмет: Математика,
автор: Homka12345