Предмет: Химия,
автор: boikoevgenia673
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! У МЕНЯ ЧАС ДО СДАЧИ,ПОЖАЛЙСТА,ПОМОГИТЕ,,,
Яка кількість речовини водню утвориться під час взаємодії натрію кількістю речовини 0,4 моль із водою?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,2 моль
Объяснение:
Дано:
n(Na) = 0,4 моль
Найти:
n(H2)
Решение:
2Na + 2H2O = 2NaOH + H2
n(Na) : n(H2) = 2 : 1 ; n(H2)= 0,2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Французский язык,
автор: irinakireeva1
Предмет: Русский язык,
автор: Nikita3655655
Предмет: Русский язык,
автор: glushkovaannet
Предмет: История,
автор: yanaoreh3018
Предмет: Математика,
автор: Мако1111111