Предмет: Математика,
автор: goodforyou253
1. Купили 16 кг картоплі та 7 кг цибулі, заплативши за по-
купку 71 грн 95 к. Скільки коштує один кілограм цибулі,
якщо один кілограм картоплі коштує 3 грн 25 к?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
16 * 3,25= 52 грн коштує картопля
71,95 - 52= 19,95 грн коштує цибуля
19,95 : 7= 2,85 грн коштує один кілограм цибулі
goodforyou253:
а шо це ви поставили кому
Автор ответа:
1
3,25•16 =52 за картоплю
71,95-52=19,95 заплатили за 7 кг цибулі
19,95:7=2,85 кг цибулі
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 12345559
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dilyasi
Предмет: Английский язык,
автор: kataffeika7780
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aimб
Предмет: История,
автор: Аноним