Предмет: Физика, автор: man360313

коли до пружини повісили вантаж вагою 90 H пружина видовжилась на 0.1м визначить потенціальну енергію деформованої пружини ​

Ответы

Автор ответа: bars314
1

Ответ:

Дано:

F=90 Н

Δx=0,1 м

Eп-?

Решение:

F=kΔx

k=F/Δx=90/0,1=900 Н/м

Eп=kΔx^2/2=900*(0,1)^2/2=450*0,01=4,5 Дж

Объяснение:

Похожие вопросы