Предмет: Физика,
автор: ringoosrar5555
яку кінетичну енергію має куля масою 3,4г,що летить зі швидкістю 922 м/с?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m=3,4 г=0,0034 кг
V=922 м/с
Eк-?
Решение:
Eк=mV^2/2=0,0034*922^2/2=1445 Дж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dabavit
Предмет: Русский язык,
автор: ilnara2
Предмет: Английский язык,
автор: 50526
Предмет: Математика,
автор: катя184
Предмет: Математика,
автор: Simak73