Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчислити масу солі і води які потрібно взяти для того щоб приготувати 300г 5% кухонної солі
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну)=300 г
ω(солі)=5% = 0,05
--------------------
m(солі) -?
m(води)-?
Розв*язок:
Обчислюємо масу кухоної солі в розчині:
m(солі) = ω(солі)× m(р-ну) =0,05×300г=15 г
Обчислюємо масу води:
m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 300г - 15г=285 г
Відповідь: для приготування розчину масою 300 г необхідно 15 г кухонної солі та 285 г води.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: manuzun
Предмет: Английский язык,
автор: Ярославль1
Предмет: Русский язык,
автор: jocker999
Предмет: Химия,
автор: kdjdn25