Предмет: Химия,
автор: vpvcnk
Срочно!обчислити об'єм газу що виділяється під час горіння 92г етанолу
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 89,6 л
Дано:
m(C2H5OH) = 92 г
V(CO2)-?
Объяснение:
M(C2H5OH) = 46 г/моль
n(C2H5OH) = m/M = 92 г/46 г/моль = 2 моль
Vm = 22,4 л/моль
Складаємо РХР:
С2Н6О + 3О2 = 2СО2 + 3Н2О
З РХР бачимо,що n(CO2)=2n(C2H6O)
n(CO2) = 2*2 моль = 4 моль
V(CO2) = n*Vm = 4 моль*22,4 л/моль = 89,6 л
Відповідь: 89,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Polohon
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аркадий356
Предмет: Українська література,
автор: karkovskaya72
Предмет: Физика,
автор: asya1813