Предмет: Физика,
автор: bojkosana8
9. Мотоцикліст рухається зі швидкістю 42 км/год. Який шлях він пройде за 90 хв. З
яким прискоренням буде рухатися мотоцикліст
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
V=42 км/ч=11,67 м/с
t=90 мин=5400 с
S-?
a-?
Решение:
S=V*t=11,67*5400=63018 м
V=a*t => a=V/t=11,67/5400=0,00216 м/с^2
Ответ: S=63018 м, a=0,00216 м/с^2
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: фариза3
Предмет: Русский язык,
автор: zakatik7
Предмет: Английский язык,
автор: vdhhx
Предмет: Биология,
автор: MirayKuriyama
Предмет: Математика,
автор: поля946