Предмет: Физика, автор: lakim8831

Яка кількість теплоти виділяється під час розряду блискавки, що триває 0,1 с, якщо напруга між хморою і Землею дорівнює 10^6 Вт, а сила струму в каналі блискавки 80 кА​

Ответы

Автор ответа: Heros555
3

Дано:                             Решение:

t= 0,1 с                            Q=IUt= 80000 А*1000000 Вт*0,1 с= 8000000000 Дж

U= 1000000 Вт

I= 80 кА= 80000 А

-----------------------------

Q-?

Ответ:  8*10^9 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ллл119