Предмет: Физика,
автор: tolikpuhovoj
ПОМОГИТИ ПЖ
Електрон влітає в однорідне магнітне поле з індукцією 1,4*10^3 Тл у вакуумі з швидкістю 500км/с, Перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу,що діє На електрон і радіус кола по якому він рухається
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
B=1,4*10^3 Тл
v=500км/с=500 000 м/с
α=90°
q=1,6*10^-19 Кл
m=9,1*10^-31 кг
F-? R-?
Решение:
F=Bqv sinα
R=mv/Bq
F=1,4*10^3 * 1,6*10^-19 * 500 000 * 1=1 120*10^-19 (H)
R=9,1*10^-31 * 500 000/1,4*10^3 * 1,6*10^-19=2 031,25*10^-12 (м)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: svazs83
Предмет: Английский язык,
автор: светок1
Предмет: Русский язык,
автор: матвей189
Предмет: Математика,
автор: PeshiyIvan234