Предмет: Физика,
автор: Аноним
Розрахуйте потужність підіймального крану, якщо за 1 хв він піднімае
сталевий брус об'ємом 0.1 м” на висоту 10 м. Відомо, що густина сталі
дорівнює 7800КГ/м3
Ответы
Автор ответа:
2
Плотность cтали : 7800 кг/м³,
Масса 7800*0.1= 780кг
А=m*g*H
N=A/t=780*10*10/(1*60)=1300 Вт.
Масса 7800*0.1= 780кг
А=m*g*H
N=A/t=780*10*10/(1*60)=1300 Вт.
Rodline:
Пожалуйста)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: KIRILL567
Предмет: Русский язык,
автор: рома386
Предмет: Русский язык,
автор: mayakovskayana
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nur062007
Предмет: Алгебра,
автор: red765