Предмет: Физика,
автор: ZidolcheZoldaten
Із ніхромового дроту з площею поперечного перерізу 0,2мм(квадратних) необхідно виготовити спіраль електроплити, розраховану на напругу 220В і силу струму 2 А.Якою довжини дріт треба взяти?
(ТЕРМІНОВО З РОЗВ'ЯЗКОМ)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
ʟ=20 м.
Объяснение:
Дано:
ρ=110*10⁻⁸=1,1*10⁻⁶ Ом*м - нихром;
S=0,2 мм²=0,2*10⁻⁶ м²;
U=220 B;
I=110 A.
---
ʟ-?
===
Решение:
По закону Ома:
R=U/I=220/2=110 Ом.
Формула сопротивления проводника
ч/з удельное сопротивление вещества:
R=ρʟ/S =>
ʟ=R*S/ρ=(110 Ом*0,2*10⁻⁶ м²):1,1*10⁻⁶ Ом*м=20 м.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ахмедьян
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Mari1606
Предмет: Русский язык,
автор: sungatullinaami
Предмет: Алгебра,
автор: chekichann