Предмет: Химия,
автор: arsenbilous007
Обчисліть масу калцій оксиду що утворився при згоранні кальцію масою 8г в кисні массою 2.4г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
8.4гр.
Объяснение:
2Ca + O2 = 2CaO
n(Ca) = 8/80 = 0.1 моль
n(O2) = 2.4/32 = 0,075 моль
Тобто, для р-ції потрібно 0.075 моль О2 і 0.15 моль Са
Отже вийде 0.15 моль СаО
m(CaO) = 0.15×56 = 8.4гр.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: улар
Предмет: Английский язык,
автор: ЮленькаКриворучко
Предмет: Английский язык,
автор: саша1501
Предмет: Математика,
автор: sapsan5
Предмет: Математика,
автор: аргф