Предмет: Математика, автор: Sashaodd

СРОЧНО 6 КЛАСС
ПЛИС
ДАМ 15 балов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: viktoriapigol47
1

Ответ:

Позначимо вартість1кг цукерок Хгрн, тоді 1кг печива коштує Х-12 грн

Знаємо, що за 5кг печива заплатили стільки,скільки за 3кг цукерок. Тоді

5*(х-12)=3*х

5х-60=3х

2х=60

х=60:2

х=30 (грн) - коштує 1 кг цукерок

30-12=18 (грн) коштує 1кг печива


Sashaodd: СПАСИБО
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: НяшныйХимик