Предмет: Химия,
автор: dv5239129
Задача
У результаті спиртового бродіння глюкози одержали 34,5 г спирту. Обчислить і вкажіть об'єм карбон (IV)
оксиду (н.у.), який виділився:
А) 5,6 л
Б) 16,8 л
В) 13,44 л
Г) 11,2 л
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Б)
Объяснение:
34,5 г Х л
C6H12O6 = 2C2H5OH + 2CO2
n=2 моль n=2 моль
М = 46 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=92 г V = 44,8 л
34,5 г С2Н5ОН - Х л СО2
92 г С2Н5ОН - 44,8 л СО2
V(CO2) = 34,5 * 44,8 / 92 =16,8 л
dv5239129:
спасибі
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: луиза202
Предмет: Русский язык,
автор: максат7
Предмет: Русский язык,
автор: Захаровна
Предмет: Математика,
автор: doch4
Предмет: Биология,
автор: anastasialisko676