Предмет: Физика, автор: molala0

яку механічну енергію має куля масою 100г, що рухаеється зі швидкістю 25м/с на висоті 10м

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Епол=Екин+Епот=0,5mV^2+mgh=0.5*0.1*25^2+0.1*10*10=11.3 Дж

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: leha06