Предмет: Физика,
автор: moj5mir291
Залежність сили струму в коливальному контурі від часу описується формулою i=0,06sin250πt визначте амплітудне значення сили струму, частоту коливань та фазу в момент часу 4с.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1. t= 4 c I=0.06sin250π*4= -0.00555
2. T=271.5 c частота =1 /T=1/271.5=0,003683 1/с
3. фаза = 250π*4=1000π
Объяснение:
lvv9136:
1 - А 2- Г 3 - Г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: NastushkaMc
Предмет: Русский язык,
автор: андрей796
Предмет: Русский язык,
автор: Гор11111
Предмет: Биология,
автор: dasha12105