Предмет: Химия, автор: Аноним

6. Скільки грам солі і скільки грам води треба взяти, щоб приготувати
210 грам розчину з масовою часткою солі — 9%?​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 210 г

W(в-ва) = 9%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 9 * 210 / 100% =18,9 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 210 г - 18,9 г = 191,1 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 10Koroleva