Предмет: Химия,
автор: lydmilasty
Обчисліть об'єм, що займають 100г сульфуру lV оксид
Ответы
Автор ответа:
0
М (SO2) = 64г/моль
n (SO2) = 100/64=1,5625 моль
V (SO2) = 1,5625×22,4=35л
ответ: 35л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: placemed
Предмет: Математика,
автор: MisTik042
Предмет: Русский язык,
автор: ольга249
Предмет: Окружающий мир,
автор: МоРе99
Предмет: Русский язык,
автор: эльмир20