Предмет: Физика, автор: Аноним

Два провідники опором 4 Ом і 7 Ом з'єднанні послідовно. потужність яку споживає 1 провідник , дорівнює 1176 вт. яку потужність споживає 2 провідник?​

Ответы

Автор ответа: ys1956
1

Ответ:

P₂=2 кВт.

Объяснение:

I₁=I₂=I=√(P₁/R₁)=√(1176/4)=17,146...≈17 A;

P₂=I²*R₂=17²*7=2 023 Вт≈2 кВт.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: виктория19811