Предмет: Химия, автор: pashkosasa

яка маса осаду утворюється під час взаємодії алюміній сульфату з розчином натрій гідроксиду масою 120 г. з масовою часткою лугу 15 %?​

Ответы

Автор ответа: nikolzaytseva18
0

Ответ:

11.7г

Объяснение:

рівняння таке:

Al2(SO4)3 + 6NaOH = 2Al(OH)3 + 3Na2SO4

в осадок випадає Al(OH) треба знайти його масу

1)маса розчину NaOH (120•0.15)грамів

2)ділимо масу NaOH на його молярну массу 40г/моль. Отримаємо 0.45моль.

3)робимо пропорцію 6/2=0.45/х

де х це моль алюміній гідроксиду.

4)помножимо 0.15 на молярну масу алюміній нідроксиду. 0.15•78=11.7г

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: 89841470383
Предмет: Алгебра, автор: markkim16
Предмет: Физика, автор: Аноним