Предмет: Физика,
автор: ingvart2711
Визначити потужність струму який за 30 сек. виконав роботу 900Дж
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
30 Вт
Пояснення:
Дано:
t = 30 cек
А = 900 Дж
Знайти:
N - ?
Розв'язання:
N = A / t
N = 900 Дж / 30 сек = 30 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: saxarovanataliy
Предмет: Физика,
автор: Raskim25
Предмет: Українська мова,
автор: алекс123алекс1234567
Предмет: Геометрия,
автор: artem4ik8000